Novinky

Dnešním dnem byla naše stáj zařazena do projektu ČEZ- Pomáhej pohybem. Jsme za to velice rádi a Nadaci ČEZ tímto děkujeme. Pokud nás chcete podpořit, budeme rádi, za každý bodík, který pro nás a pro vaše zdraví nasbíráte :) . Stačí si do Vašeho telefonu stáhnout jednoduchou aplikaci (zdarma, ve Vašem obchůdku s aplikacemi, název EPP a projekt Canisterapie, zvířecí láskou ke štěstí )  a potom už pouze chodit, běhat nebo třeba jezdit na koni.

Odkaz zde  :  EPP_DL-letak_sátj-u-Lucky (1).pdf (108,4 kB)

 

 

 

Po delší době proběhla menší aktualizace koníků a našeho týmu. Můžete se těšit i na další novinky z naší stáje. Blíží se zima a aby nás neřekvapila, tak probíhají úpravy koňských obydlí , fotodokumentace a více info již brzy. Také přibyla spousta úspěchů za sezónu 2016, se kterými se Vám již brzy rádi pochlubíme. A Doničce se narodilo hříbatko, které roste jako z vody a dělá nám radost.

 

 • Naše členy posílila klisna Lily s majitelkou Adélou Střeleckou
 • Přibyl valach Laval s majitelkou Petrou Kapalínovou
 • A řady doplnil další šiml Compact s majitelkou Lenkou Ptáčkovou
 • Po dlouhém hledání se tu sešla dvojice Hanka Randáková a její vysněná Emilka
 • Zkoušky instruktora jezdectví na podzim roku 2015 složila majitelka stáje L. Kukaňová Veselá
 • 1.5.2015 opustil stájové řady Nagar, společně s Káťou, a odjeli do nového domova, kde doufají, že se Nagískovi bude lépe dýchat.
 • Naše řady opět doplnil nový koník :) Je jím neuvěřitelně vitální paní klisna Gita. Tak hodně dalších šťastných let!
 • Po delší době see opět hlásíme. Od Nového roku se u nás ve stáji prostřídalo opěr pár koníků, v březnu nás opustil Gino S, který našel nového majitele, ale jeho místo rychle nahradil Gideon se svojí majitelkou Helčou, kteří se k nám vrátili. Po půlroční dovolené, kdy učil ježdění malé slečny, se k nám na pastvinu vrátil i dědoušek Oliver, s ním přišel na přechodnou dobu i obřík Faust, který sesadil Baka z pozice největší koník ve stáji, s Faustem se ale někdy v dubnu budeme loučit, kdy odjede ke svým majitelům do Staré Boleslavi. Na dvouměsíční dovolenou k nám přijela i matka se synáčkem Laura a Lipton, kteří se budou vracet do svého domova v Újezdečku a odvezou s sebou i Sunny s Luckou. A abych nezapoměla, už na slonku léta jsem zapoměla, že náše řady rozšířil krásný tmavý tříletek anglického plnokrevníka Manilac, těsně následovaný rezavým poníkem Perlinem, kterému jeho majitelky Lenka a Karolínka neřeknou jinak než Perníček!

        Všem koníkům, ať příchozím či odchozím, přejeme spoustu krásných prosluněných dní, milující páníčky a dlouhé šťastné životy!

 • Do roku 2015 se naše řady opět rozrostly, kromě holubů a dalšího ptactva nám řady zvířectva doplnily oslice Antje a prasnička Nelinka
 • listopad 2014 - Závodní sezóna nám skončila a byla velmi úspěšná a plodná. Jezdce i koníky teď čeká zimní pauza a nabírání sil. Začátkem měsíce nás opustil Risk a Tulli, kteří odjeli do nového domova, jejich místo rychle nahradil poník jménem Perlin, alias Perníček, který patří Karolínce a Lence a bude se ukazovat na drezurních obdélncích.
 
 • 9.9.2014 - naše stáj společně s SS Svobodová pořádala ZZVJ. S potěšením dáváme na vědomí, že k tomuto datu rozšířily řady licentovaných jezdců Míša Humlová, Mirka Martincová a Anežka Vaňková! Veliká gratulace! Poděkování patří i čtyřnohým parťákům, kteří holky bezvadně přes zkoušky přenesli, a to Ríšovi, Sidovi a Bakovi.

 

 • 13.4.2014 - přišel k nám staronový koník na ustájení - polský odchovanec Brando, společně se svým majitelem Lukášem

                

 

 • Dne 4.4.2014 nečekaně odcválal na věčné pastviny nejmladší člen našeho stáda, hřebeček Seeley. Důvod jeho předčasného odchodu bylo nemocné srdce. Ať je i Tobě nebeská pastva nekonečnou, Seeley!

                

 

 • únor/březen 2014 - od Petry Svobodové k nám přišli na obsednutí 2 koníci - welshánek Alexej a plňásek Manilac

 

 • 5. březen - ve věku nedožitých 24. narozenin nás opustil úžasný kůň, nejlepší učitel a věrný přítel Rozlet

        

 
 • 9. březen - zdokonalila se stávající kruhová ohrada - odteď máme pískový povrch