Stáj a zázemí

Vybavení pro koně:
disponujeme 14 venkovními boxy o rozměrech 4x3 metrů. Dále zde máme dva venkovní boxy s vlastním paddockem a tři boxy pro poníky nebo hříbata. Kruhová ohrada s pískovym podkladem o průměru 16 metrů. Písková malá jízdárna 20×14 metrů, krytá a osvětlená hala 16x14 metrů. Podkladem je drcená guma. Velká jízdárna jejíž součástí je drezurní i skoková část, solárium pro koně a mycí kout. V areálu je 5 malých výběhů.  Dále je tu  5 samostatných pastvin o celkové výměře cca 10 ha. V každé z nich je přístřešek, nádrž na vodu a koně jsou dle potřeby dokrmování senem. 
Koně jsou do paddocku a výběhu rozdělováni dle snášenlivosti. jedna pastvina je vyhrazena pro hřebce. 
Součástí zázemí pro majitele a jezdce je vytápěná uzamykatelná sedlovna s možností sušení dek, skříňky na věci, vytápěná klubovna se sedačkou, postelemi, konvicí a mikrovlnkou. Máme také dvě toalety, umyvadlo. 
Nabízíme- výcvik dětí, dospělých, výcvik a výchova koní, nácvik nástupu do vozíku, volnocasove aktivity pro děti, tématické tvoření, vzdělávací programy na míru. Pořádáme řadu hobby závodů a dalších akcí pro jezdce a jejich koně