Zabýváme se:

 

ZOOTERAPIÍ

LÉČEBNÝMI AKTIVITAMI S KOŇMI

ERGOTERPIÍ

CANISTERAPIÍ

VOLNOČASOVÝMI AKTIVITAMI PRO DĚTI

POŘÁDÁNÍM SPORTOVNÍCH AKCÍ

 Dále nabízíme :

 

Členství v jezdeckém klubu

Pro pokročilejší jezdce, kteří sami zvládnou ovládat koně, je možnost docházet do jezdeckého klubu. Docházka a ježdění jsou po domluvě s pí. Veselou. Kromě ježdění se čleenové klubu aktivně zapojují do chodu stáje, péče o zvířata a všeho, co ke koním patří. Jsou tak připravování a vedeni k tomu, aby v budoucnu mohli mít vlastní koně za předpokladu, že velmi dobře vědí, co to obnáší a jak s koněm zacházet. Možnost účasti na závodech a akcích, možnost zaměření na drezurní či skokové ježdění.
 

Výuku jízdy na koni pro děti v tzv. školičce

Pro začínající jezdce je v naší stáji připraven miniklubík, ve kterém se děti učí vše od základní péče o koně, přes přípravu koně k jízdě až po samostatné vedení koně. Prvotní výcvik probíhá na lonži, když je dítě připravené přechází a samostatné vedení koně. Výcvik probíhá vždy na uzavřené pískové jízdárně na spolehlivých a prověřených koních a ponících, dětem se věnují dlouholetí a zkušení jezdci a cvičitelé. Zaručujeme osobní přístup ke každému dítěti. 
Děti se pravidelně účastní závodů v disciplínách jízda zručnosti s vodičem i bez vodiče, zkušenější jezdci mohou zkusit křížkové parkury apod.
 
Po úspěšném absolvování tohoto výukového programu je možnost přestoupení do jezdeckého klubu.
 
Výuka probíhá několik dní v týdnu.
 

Vyjížďky na koních

Nabízíme vyjížďky na velmi dobře přiježděných koních a pony po okolí Bystřan a Teplic. Všichni koně jsou klidní a mírní, vhodní jak pro začátečníky tak pro zkušené jezdce.

 

tréninky, přepravu, konzultace a pomoc kterou zvládneme

 

Výuka jízdy na jízdárně

Instruktor jezdectví Bc. Lucie Kukaňová Veselá - od roku 2015

Instruktor jezdectví Pavlína Solarová - od roku 2015

Instruktor jezdectví Pavlína Veselá - od roku 2017